PRZYTULNE MIEJSCE
W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

START

WYCIECZKI SZKOLNE

START

WCZASY DLA RODZIN

START

O nas

Jesteśmy małżeństwem z dwójką dzieci. Od urodzenia mieszkamy w Karkonoszach i Górach Izerskich. Naszą pasją są podróże i przyroda. Uprawiamy aktywną turystykę górską rowerową i kajakową oraz narciarstwo biegowe i zjazdowe. Zawsze w wolnych chwilach wybieramy wypoczynek w cichym i kameralnym otoczeniu i to samo proponujemy naszym gościom. Chata Izerska jest owocem naszej pasji i pracy. Od 1992 roku prowadzimy biuro podróży i zajmujemy się obsługą grup młodzieżowych i dorosłych.

Zapraszamy gorąco do Chaty Izerskiej!
Beata i Maciej z dziećmi


Nasza Chata Izerska to stylowy budynek z 2008 roku (gruntownie przebudowany ze starej 100-letniej stodoły), starannie wkomponowany w górski krajobraz, nawiazuje do XIX - wiecznej architektury regionu Karkonoszy i Gór Izerskich. Z tarasów przy budynku rozciąga się piekny widok na góry i Kotlinę Jeleniogórską.

W obiekcie mamy pokoje 2,3,4,5,6-osobowe z możliwością dostawek. Pokoje są przystosowane zarówno dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi i grup zorganizowanych. Wszystkie pokoje z łazienkami (natryski) i WC.

Ponadto w naszej Chacie znajduje się sala kominkowa - stylowa jadalnia oraz barek, w którym sprzedajemy napoje i słodycze oraz podajemy polskie i czeskie piwka regionalne prosto z beczki (łącznie ok. 30 gatunków piw, piwa lane i butelkowe).

Poza tym w naszej kuchni serwujemy smaczne, domowe posiłki (śniadania w godz. 8.00- 9.00, obiadokolacje w godz. 16.00- 18.00 lub śniadania w godz. 8.00- 9.00, obiady w godz. 14.00- 15.00 i kolacje 18.00- 19.00). Godziny posiłków możemy zmieniać.

Specjałem naszej kuchni są KLUSKI IZERSKIE, faszerowane wołowiną z surówką. Jest to produkt regionalny, na który posiadamy certyfikat Marki Lokalnej.

W obiekcie mamy również salkę dyskotekowo- szkoleniową, a w niej: piłkarzyki, bilard, stół do ping- ponga.

W sali szkoleniowej do dyspozycji gości jest telewizor, rzutnik, nagłośnienie, tablica, krzesełka.

Do dyspozycji gości jest gitara, spiweniki oraz szeroki wybór piosenki turystycznej i autorskiej.

Budynek i otoczenie spełnia również oczekiwania gości jako gospodarstwo agroturystyczne.